Hidden Object Magical Friends

Android için Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 44 MB
  • Version 1.0.7
  • Dil İngilizce
  • Firma Hidden Object World
Hidden Object Magical Friends gizli nesne bulma oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolay bir şekilde yükleyebilir ve çok severek oynayacağınız eğlencesine doyulamayan mükemmel bir gizli nesne bulma oyununa sahip

Hidden Object Magical Friends gizli nesne bulma oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolay bir şekilde yükleyebilir ve çok severek oynayacağınız eğlencesine doyulamayan mükemmel bir gizli nesne bulma oyununa sahip olarak çılgınlar gibi eğlenebilirsiniz.

Hidden Object Magical Friends gizli nesne bulma oyununda ekranınıza gelecek olan resimlerde fark edilmesi son derece zor olan ve tahmin bile edemeyeceğiniz yerlere saklanmış olan gizli nesneler bulmaya çalışacaksınız. Bulmanız gereken gizli nesneler ekranınızın alt kısmında yer alacak olan bir tabloda sizin seçeceğiniz resim, siluet, kelime ya da rastgele gibi sizin daha önceden oyunun menüsünde seçeceğiniz şekilde verilecek.

Oyunda her köşeyi inceleyebilmek için ve en küçük gizli nesneleri bile kolaylıkla görebilmek için cihazınızın ekranına mercek özelliği kazandırabileceksiniz. Ayrıca oyun size yardımcı olmak adına bazı ip uçları vererek yardımcı olarak gizli nesneleri bulmanızı kolaylaştıracak. İyi eğlenceler.

Daha Fazla Göster
Hidden Object Magical Friends indir